HAKKIMIZDA

hakkimizda

1995' DEN BERİ
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

KALELİLER 1995 yılında Sn. Kazım Kaleli tarafından Ankara’da kurulmuştur.

Sn Kazım Kaleli BAŞTAŞ Çimento A.Ş.’deki 33 yıllık meslek hayatında edinmiş olduğu tecrübelerini aktarmış ve Kaleliler Firması bağlantı elemanları sektöründe güvenilir bir üretici olmuştur.

KALELİLER yıllar içerisinde kaliteden ödün vermeden sürdürdüğü hizmet anlayışı, güvenli ve hızlı tedarikçiliği ve değerli müşterilerinin güveni sayesinde bugün toplam 9000 m2 kapalı alanda kurulu üretim tesislerinde, Ankara Saray’daki fabrikasında üretim yapmaktadır.

Bağlantı elemanları ve hırdavat konusunda geniş bir yelpazede satış yapan Kaleliler ,

M 12 ve üzeri cıvata vb ürünler, saplama ve gijonların, U Boltların, J Boltların, somunların ,teknik çizim ile özel yapım cıvata, saplama ve diğer bağlantı elemanlarının üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Özellikle yüksek dayanımlı çelik cıvata grubu: EN 14399-1 HV cıvata takımları ve EN 15048-1 HR cıvata takımları başta olmak üzere standart ve özel değişik kalite sınıflarında üretim yapılmaktadır. Güncel üretim kapasitesi aylık 500 ton olan Kaleliler bünyesinde 15’ i mühendis olmak üzere toplam 150 kişi çalışmaktadır.

Kaleliler’de , kendi bünyesindeki kalite kontrol laboratuvarı ve uzman personel sayesinde, tüm üretim hammadde girişinden başlayarak tüm aşamalarda kontrol edilmekte ve sonuçlar kayıt altına alınmaktadır. Yüksek kalite sınıfındaki çelik bağlantı elemanlarında  çok önemli bir unsur olan izlenebilirlik, gelişmiş bir ERP programı yardımı ile de yıllarca sağlanmakta ve ürünlere ait 3.1 B kalite sertifikaları temin edilmektedir.

Üretilen malzemelere müşteri talebine göre, elektrogalvaniz kaplama , geomet kaplama, sıcak daldırma galvaniz kaplama, çinko-nikel kaplama vb yüzey koruma işlemleri de uygulanmaktadır.

Vizyonumuz

  • Bağlantı elemanları sektöründe güvenilir çözüm ortağı olmak.
  •  Misyonumuza bağlı kalarak sektörümüzün lideri olmak.
  • Sosyal sorumluluk bilincine sahip, sürekli iyileştirmeye ve gelişime açık, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan ve her süreçte çalışanlarının da katılımından güç alan bir sanayi kuruluşu olmak.

Misyonumuz

  • Sektörde daima aranan ve güvenilen, vazgeçilmez üretici ve tedarikçi olmak.
  • Uluslararası piyasayı da takip ederek, rekabetçi fiyat anlayışı ve geniş ürün çeşidi ile hizmet vermek.
  • Çalışanların da katılımı ve eğitimi ile toplam kalite anlayışını benimseyerek, kaliteli hizmet vermek ve 100% müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Tüm üretimlerimizde çevreye duyarlı olmak.
  • Gelişen teknolojiyi takip ederek temel süreçlerimizi iyileştirmek

Entegre Kalite Politikamız

KALELİLER olarak,

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyet alanlarında ürün ve hizmetlerimizi,

Tüm çalışanların değerli katkıları ile ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, yasal mevzuatları ve yönetim sistemi standartlarını (TS EN ISO 9001:2015, TS EN ISO 14001:2015, TS ISO 45001:2018) göz önünde tutarak,

Yeni teknolojileri, sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmeyi ve bağlantı elemanları sektöründe güvenilir ve başarılı bir dünya markası olmayı,

Şirket performansı ve üretimin verimliliğini artırmayı,

Ürün ve hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve sürdürülebilirliğini sağlamayı,

Uygulanabilir yasal ve diğer şartları ve uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmeyi,

Müşteri beklentilerini karşılamayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı,

Çalışanların memnuniyetini arttırmayı,

Riskleri ve fırsatları etkin şekilde yöneterek tüm süreçleri sürekli iyileştirmeyi,

Tüm çalışanlara sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları sağlamayı, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri ortadan kaldırmayı, iş kazalarını, meslek hastalıklarını ve zararlı çevresel etkileri azaltmaya yönelik faaliyetler gerçekleştirmeyi, sürekli eğitimlerle çalışanları desteklemeyi, çalışan ve çalışan temsilcilerine danışmayı ve katılımlarını sağlamayı, ISG performansını sürekli iyileştirmeyi,

Tüm faaliyetlerinde çevre koruma bilinci ile yasal mevzuat doğrultusunda hareket etmeyi; çevre kirliliğini önlemek için gerekli önlemleri almayı, atıkların geri kazanımı ve uygun yollarla bertaraf edilmesini sağlamayı, çevre performansını sürekli iyileştirmeyi,

Kurumsal Entegre Politikası olarak benimseriz.

Değerlerimiz

Şeffaf ve dürüst yönetim anlayışı ile benimsediğimiz kurumsal değerlerimiz; iç ve dış tüm paydaşlarımızca tercih edilen bir firma olma yolunda önce insana değer prensibi ile insana ve çevreye duyarlı, etik duruşunu sosyal sorumluluk destekleriyle öne çıkaran, başarı paylaşımını paydaşlarına takım ruhu bağlılığı ile aktarmaya çalışan organizasyon yapısı ile çerçevelendirilmektedir.

BERTARAF

Ürünlerimiz geri dönüştürülebilir/geri kazanımı sağlanabilir ürünler başlığı altındadır, ömrünü tamamlamış olan ürünlerimizin bertarafı bulunduğu ülkenin yasal şartlarına uygun olarak lisanslı geri kazanım ve geri dönüşüm firmalarıyla ile sağlanmalıdır.