HAKKIMIZDA

hakkimizda

1995' DEN BERİ
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

KALELİLER 1995 yılında Sn. Kazım Kaleli tarafından Ankara’da kurulmuştur.

Sn Kazım Kaleli BAŞTAŞ Çimento A.Ş.’deki 33 yıllık meslek hayatında edinmiş olduğu tecrübelerini aktarmış ve Kaleliler Firması bağlantı elemanları sektöründe güvenilir bir üretici olmuştur.

KALELİLER yıllar içerisinde kaliteden ödün vermeden sürdürdüğü hizmet anlayışı, güvenli ve hızlı tedarikçiliği ve değerli müşterilerinin güveni sayesinde bugün toplam 9500 m2 kapalı alanda kurulu üretim tesislerinde, Ankara Saray’daki fabrikasında üretim yapmaktadır.

Bağlantı elemanları ve hırdavat konusunda geniş bir yelpazede satış yapan Kaleliler ,

M 24 ve üzeri cıvata vb ürünler, saplama ve gijonların, U Boltların, J Boltların, somunların ,teknik çizim ile özel yapım cıvata, saplama ve diğer bağlantı elemanlarının üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Özellikle yüksek dayanımlı çelik cıvata grubu: EN 14399-1 HV cıvata takımları ve EN 15048-1 HR cıvata takımları başta olmak üzere standart ve özel değişik kalite sınıflarında üretim yapılmaktadır. Güncel üretim kapasitesi aylık 500 ton olan Kaleliler bünyesinde 10’u mühendis olmak üzere toplam 92 kişi çalışmaktadır.

Kaleliler’de , kendi bünyesindeki kalite kontrol laboratuvarı ve uzman personel sayesinde, tüm üretim hammadde girişinden başlayarak tüm aşamalarda kontrol edilmekte ve sonuçlar kayıt altına alınmaktadır. Yüksek kalite sınıfındaki çelik bağlantı elemanlarında  çok önemli bir unsur olan izlenebilirlik, gelişmiş bir ERP programı yardımı ile de yıllarca sağlanmakta ve ürünlere ait 3.1 B kalite sertifikaları temin edilmektedir.

Üretilen malzemelere müşteri talebine göre, elektrogalvaniz kaplama , geomet kaplama, sıcak daldırma galvaniz kaplama vb yüzey koruma işlemleri de uygulanmaktadır.

Vizyonumuz

Sosyal sorumluluk bilincine sahip, gelişime açık, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan ve her süreçte çalışanlarının da katılımından güç alan bir sanayi kuruluşu olmak.

Misyonumuz

  • Sektörde daima aranan ve güvenilen, vazgeçilmez üretici ve tedarikçi olmak.
  • Uluslararası piyasayı da takip ederek, rekabetçi fiyat anlayışı ve geniş ürün çeşidi ile hizmet vermek.
  • Çalışanların da katılımı ve eğitimi ile toplam kalite anlayışını benimseyerek, kaliteli hizmet vermek ve 100% müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Tüm üretimlerimizde çevreye duyarlı olmak

Kalite Politikamız

Firmamız; tüm çalışanlarının değerli katkıları ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ve yasal mevzuatları (TS EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS 18001:2008) göz önünde tutarak;
Yeni teknolojileri, sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmeyi ve bağlantı elemanları sektöründe lider ve sosyal bilinci gelişmiş bir kurum olmayı
Verimlilik ve kaliteyi yükseltmeyi
Tüm çalışanlarının sağlığı ve güvenliğini sağlamayı ve sürekli eğitimlerle çalışanlarını geliştirmeyi
Tüm faaliyetlerinde çevre koruma bilinci ile yasal mevzuat doğrultusunda hareket etmeyi
Çevreyi ve doğayı korumak konusunda gerekli teknolojileri uygulamayı
Kurumsal politika olarak benimsemiştir.

Çevre Politikamız

Firmamız;
Havanın, suyun ve toprağın kirletilmesini önlemeyi
Atıkları kaynağında azaltmayı
Çevre ile ilgili yasal mevzuatlara uymayı
Doğal kaynakları korumayı
Enerji verimliliğini artırmayı
Çevre konusunda personelini bilinçlendirmeyi
Ve temel olarak çevreyi korumayı
Çevre Politikası olarak benimsemiştir.